Hakkımızda

RULMAN.COM 1992 yılında Rulman ve Endüstriyel Ekipman satışı ile 150 Metrekare bir alanda ticaret hayatına başlamış olup o günkü heyecanı ve ilkelerinden taviz vermeden ve kurucumuzun prensiplerine sımsıkı sarılarak büyümeye devam etmektedir.

 

RULMAN.COM 3,500 m2 kapalı alan olmak üzere, toplam 5,500 m2 alan üzerine kurulmuş modern tesisimizden, müşterilerimize daha iyi hizmet edebilmek için geleceğe heyecanla bakmaktayız.

 

RULMAN.COM yıllardan bugüne gelen tecrübesini bugün bir aile şirketi olarak müşterilerine aktarmaya devam etmektedir.

 

RULMAN.COM Güçlü markaların distribütörlüklerini yapmakla beraber kendi markalarıyla da müşterilerine hizmet veren, yurtiçi ve yurtdışı müşterilerinin taleplerine uygun Rulman, Rulman Ekipmanları ve her türlü ihtiyaca göre mamul veya yarı mamullerin ithalatını da gerçekleştirmekte olup ürün çeşidini artırmak için sürekli AR-GE yapmaktadır.

 

Müşterilerin maliyetlerini azaltırken verimliliklerini arttırarak daha rekabetçi olabilmelerini sağlamak adına fiyat ve kalite performansına göre alternatif ürün ve markalar sunarak müşterilerimize yardımcı olmaktayız.

 

Müşterilerimizin hedeflerine ulaşabilmeleri ve beraberce büyüme hedefimize katkıda bulunmak amacıyla, yaptığımız teknoloji ve lojistik yatırımları ile kesintisiz ürün tedariği sağlamanın yanında, ürün uzmanlığına ve bilgi mühendisliği hizmetleri de sunmaktayız.

 

Tek amacı müşterilerine güvenilir, kaliteli ve ekonomik ürünler sağlayarak takdirlerini kazanmaya devam etmek olan RULMAN.COM, doğruluk ve dürüstlük anlayışı ile, koşulsuz müşteri memnuniyetini prensip edinen 50’den fazla profesyonel kadrosu ile rakiplerinden ayrılan başlıca özelliklerindendir.